Windows 7 Home Basic SP1 64 bit ve 32 bit indir 2016 Aralık Güncel

Windows 7 Home Basic SP1 64 bit ve 32 bit indir 2016 Aralık Güncel

Windows 7 Home Basic 64 bit UEFI ve Windows 7 Home Basic 32 bit ile size uygun sistem hızını yakalayacaksınız. En son çıkan oyunları sorunsuz bir şekilde kasmadan oynamanız için işletim sisteminin de esnek ve hızlı olması gerekiyor. Windows 7 Home Basic ile bu hızı ve esnekliği bulacaksınız.

Windows 7 Home Basic Aralık 2016 itibari ile en güncel versiyondur SP1 sisteme entegre edilmiştir büyük güvenlik güncellemeleri v.s hepsi kurulmuştur. Windows 7 Home Basic 64 bit tek link aşağıda mevcuttur ayrıca 32 bit sisteme sahip olanlar için de Windows 7 Home Basic 32 bit tek link indirebileceğiniz şekilde aşağıdadır.

Kurulum için oluşturacağınız kaynak için Rufus ya da Nero kullanın. Ardından ister setup ile isterseniz de boot ekranında kurulum yapabilirsiniz. Bu arada UEFI desteği sadece 64 bit sistemler için geçerlidir malumunuz 32 bit sistemlerde UEFI olmaz.

Full yapmak için ise Windows 7 activator programını kullanabilirsiniz.


cCc DOSYA BİLGİLERİ cCc

Dosya Boyutu: 32bit: 1,9 GB // 64bit: 2,5 GB

Lisans Durumu: Full Tam Sürüm

Sıkıştırma Yöntemi : ZİP

PASS: www.indirxl.com


cCc İNDİRME LİNKLERİ cCc

Windows 7 Home Basic SP1 64 bit UEFI

İndir (Download)

Alternatif (Mirror 1)(Cloud)

Windows 7 Home Basic SP1 32 bit

İndir (Download)

Alternatif (Mirror 1)(Cloud)

Yazıyı Oyla

MrXL

Sitemizden hızlı dosya indirmek için tıklayınız. Linkte ücretsiz premium Leech servisleri, IDM kullanımı, uTorrent kullanımı ve hızlandırması gibi işlemler hakkında bilgi bulunan konumuz mevcuttur. Kısacası internet sitemizden en hızlı şekilde nasıl dosya indireceğinizi öğrenmek için linkteki konumuzu okuyunuz. Bu sadece bizim sitemizden değil her siteden dosya indirirken size yardımcı olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir