Windows 7 Enterprise Sp1 64 bit UEFI ve 32 Bit Tek Link indir 2016 Aralık


Windows 7 Enterprise Sp1 64 bit UEFI ve 32 Bit Tek Link indir 2016 Aralık

 Windows 7 Enterprise en gelişmiş Windows 7 sürümüdür içeriğinde diğer tüm Windows 7 ürünlerinde olan özellikler ve ekstra olarak bazı özellikler mevcuttur. Düşük özellikle bilgisayarlar için tavsiye edilmez kasabilir. Ancak günümüzde en düşük pc ortalama 4 gb ram sahibi yani şuan piyasada olan bilgisayarların geneli bu sistemi rahat bir biçimde kaldıracaktır.

Windows 7 Enterprise 64 bit uefi desteğine sahiptir yani rufus ile yazarsanız uefi kurulum yapabilirsiniz. Ancak belirtmeliyiz ki 32 bit uefi desteği sağlamamaktadır. DVD ya da USB belleğe yazdırabilirsiniz. ESD sıkıştırma yöntemi ile sıkıştırılmıştır yani 4 gb boyutunda bir dvd ya da flash işinizi görecektir.

Windows 7 flash ile yazdırmak için Rufus kullanabilirsiniz sitemizden arayınız, DVD için ise Nero tavsiyemizdir.

Aktivasyon mevcut değildir bunun için KMSPico ya da RemoveWat kullanabilirsiniz ikisi de sitemizde mevcuttur arama kısmına yazarak hemen ulaşabilirsiniz.

Aşağıda Windows 7 sürümlerinin farklarını görebileceğiniz bir de tablo ekledik ona göre ihtiyacınız olanı indiriniz:


cCc DOSYA BİLGİLERİ cCc

Dosya Boyutu: 32 bit: 1,88 GB// 64 bit: 2,45 GB

Lisans Durumu: Full Tam Sürüm

Sıkıştırma Yöntemi : ZİP

PASS: www.indirxl.com


cCc İNDİRME LİNKLERİ cCc

 Windows 7 Enterprise Sp1 64 bit UEFI

İndir (Download)

Alternatif (Mirror 1)(Cloud)

 Windows 7 Enterprise Sp1 32 bit

İndir (Download)

Alternatif (Mirror 1)(Cloud)

Yazıyı Oyla

MrXL

Sitemizden hızlı dosya indirmek için tıklayınız. Linkte ücretsiz premium Leech servisleri, IDM kullanımı, uTorrent kullanımı ve hızlandırması gibi işlemler hakkında bilgi bulunan konumuz mevcuttur. Kısacası internet sitemizden en hızlı şekilde nasıl dosya indireceğinizi öğrenmek için linkteki konumuzu okuyunuz. Bu sadece bizim sitemizden değil her siteden dosya indirirken size yardımcı olacaktır.