Sayaka Game PC Full indir

Sayaka Game PC Full indir

Sayaka , Yakuza ailesine karşı! Oyunda Soyaka adındaki asyalı tatlı bir hanfendiyi yönlendireceksiniz. Amacınız kendinizi geliştirerek ailenizin katili olan Yakuza soyunu kurutmak. Çoluk çocuk yaşlı genç adam kadın fark etmeden herkesi samuray kılıcınızdan geçirmelisiniz.

Sayaka Sistem gereksinimleri

Sistem Gereksinimleri
MINIMUM:
İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit
İşlemci: Intel Core i5-4690K @3.50GHz or AMD FX-9370
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 960 or AMD Radeon R7 370, 1080p ve 60 FPS

(Aga ben bu sistem gereksinimlerine eş değer bir pc dizsem herhalde en az 5bin tl tutar, bune? dediğinizi duyar gibiyim ^^ )

Sayaka PC Gameplay

Evet oyunu oynamadan önce aşağıdan bilgisayar oynanış videosunu izleyebilirsiniz. Oyun bence tam bir optimizasyon özürlüsü, yoksa aşağıdaki grafiklere sahip bir oyun yukarıdaki sistem gereksinimlerine sahip olmamalı. Neyse merak ediyorsanız indirin deneyin belki Steam trollemesidir ya da meraklandırıp satma taktiğidir sistem gereksinimleri 🙂

cCc Dosya Bilgisi cCc
Boyut:1,5GB
Biçim/Sıkıştırma:Rar
Lisans:Full
Rar Şifresi/Password:www.indirxl.com
cCc İndirme Linkleri cCc
==> İndir(Download)
==> Alternatif 1(Mirror 1)
==> Alternatif 2(Mirror 2)
Yazıyı Oyla

MrXL

Sitemizden hızlı dosya indirmek için tıklayınız. Linkte ücretsiz premium Leech servisleri, IDM kullanımı, uTorrent kullanımı ve hızlandırması gibi işlemler hakkında bilgi bulunan konumuz mevcuttur. Kısacası internet sitemizden en hızlı şekilde nasıl dosya indireceğinizi öğrenmek için linkteki konumuzu okuyunuz. Bu sadece bizim sitemizden değil her siteden dosya indirirken size yardımcı olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir