PES Professionals Patch 2017 V2 indir

PES Professionals Patch 2017 V2 indir

Pes 17 professionals patch ile oyun zevkinizi katlayacaksınız. Oyuna eklenen yeni statlar, kramponlar, yüzler, formalar takımlar ve daha sayamayacağımız birçok özellik… Hepsi Pes Professionals patch 2017 v2 sürümünde mevcuttur. Kurulum için v1 gerekmez. Direkt olarak setup ile kuracaksınız ve oyuna gireceksiniz.

Pes 2017 yamaları arayanlar için tek başına olarak bu yama tavsiye edilir. Çünkü bunu kurduğunuzda daha eklemeniz gereken birşey yok. Zaten adamlar herşeyi eklemiş. Bundan daha iyisi çıkacak olan V3 sürümü ki o da çıktığı gibi eklenecektir arkadaşlar.

Birçok lig eklenmiş, takım isimleri, forma ve logoları güncellenmiş, yüzler eklenmiş düzenlenmiş, yeni stadyumlar eklenmiş 41 adet, kramponlar eklenmiş, formalar düzenlenmiş, şampiyonlar ligi düzenlenmiş, efsane takımlar açılmış ve oyuncuları eklenmiş…

PES Professionals Patch 2017 V2 Kurulum

  • Aşağıdan gerekli dosyayı indirin
  • İnen Rar dosyasını klasöre çıkartın ve içerisine girin
  • Setup ile kurulum yapın oyun nereye kuruluysa oraya kurun.
  • Oyuna girebilirsiniz.

PES Professionals Patch 2017 V2 Gameplay PC Tanıtım videosu

cCc Dosya Bilgisi cCc
Boyut:3GB
Biçim/Sıkıştırma:Rar
Lisans:Full
Rar Şifresi/Password:www.indirxl.com
cCc İndirme Linkleri cCc
==> İndir(Download)
==> Alternatif 1(Mirror 1)

Gerekli oyun : PES 2017
PES Professionals Patch 2017 V2 indir
2 (40%) 1 Oy

MrXL

Sitemizden hızlı dosya indirmek için tıklayınız. Linkte ücretsiz premium Leech servisleri, IDM kullanımı, uTorrent kullanımı ve hızlandırması gibi işlemler hakkında bilgi bulunan konumuz mevcuttur. Kısacası internet sitemizden en hızlı şekilde nasıl dosya indireceğinizi öğrenmek için linkteki konumuzu okuyunuz. Bu sadece bizim sitemizden değil her siteden dosya indirirken size yardımcı olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir