Nox App Player indir Türkçe

Nox App Player indir Türkçe 3.8.0.0

Android Emulatör programlarından olan Nox App Player ile APK dosyalarını bilgisayarınızda açabilirsiniz. Android oyun ve uygulamaları bilgisayarınızda kolaylıkla çalıştırabilirsiniz. Böylece bir uygulama ya da oyunu telefonunuza kurmadan önce bilgisayarınızda deneyebilirsiniz.

Nox App Player kullanımı gayet basittir. İlk olarak aşağıdaki indirme linkinden Nox App Player türkçe indir , daha sonra programı bilgisayarına kur ve çalıştır. Google hesabın ile uygulamaya giriş yap. Daha sonra tek yapman gereken arama kısmından istediğin oyun uygulama artık ne istersen ara ve kur. Gördüğünüz gibi Nox App Player kullanımı çok basittir zaten Nox App Player türkçe olduğu için de hiç zorlanmayacaksınız.

Programın bir iki teknik özelliğini de belirtelim;

Nox App Player root desteklidir yani root gerektiren uygulamaları kurabilir bu işlemleri yapabilirsiniz,

Android 4.0 – 4.4 uygulama ve oyunlarını çalıştırır daha yüksek ya da düşük versiyon destekleyen programları desteklemez,

Dokunmatik ekran desteği mevcuttur,

Program türkçedir.

Program versiyonu Nox App Player 3.8.0.0 dır yani en son çıkan sürümdür.

cCc Dosya Bilgisi cCc
Boyut:287MB
Biçim/Sıkıştırma:Rar
Lisans:Full
Rar Şifresi/Password:www.indirxl.com
cCc İndirme Linkleri cCc
==> İndir(Download)
==> Alternatif 1(Mirror 1)
Nox App Player indir Türkçe
5 (100%) 1 Oy

MrXL

Sitemizden hızlı dosya indirmek için tıklayınız. Linkte ücretsiz premium Leech servisleri, IDM kullanımı, uTorrent kullanımı ve hızlandırması gibi işlemler hakkında bilgi bulunan konumuz mevcuttur. Kısacası internet sitemizden en hızlı şekilde nasıl dosya indireceğinizi öğrenmek için linkteki konumuzu okuyunuz. Bu sadece bizim sitemizden değil her siteden dosya indirirken size yardımcı olacaktır.