Max Payne 3 Full indir + Türkçe Yama

Max Payne 3 Full indir + Türkçe Yama Tek Link ve Torrent

Max Payne serisinin 3. oyunu türkçe yama ile birlikte sizlerle. Oyun aksiyonun her an en üst düzeyde olması ile meşhur ve hikayesi inanılmaz derecede bağlayıcı ve etkileyici. Özellikle türkçe oynanış sayesinde hikayeyi anlıyorsunuz ve oyunu severek oynuyorsunuz. Açıkçası ben Max Payne 3 ile serinin en güzel oyununa imza atıldığını düşünmekteyim.

Max Payne 3 ile hikayede tanıyacağınız her karakter ayrı özel ayrı hikayeye sahip. Geniş bir oynanışı olan oyunun hikayesi de en az onun kadar geniş.

Max Payne 3 torrentle indir ya da tek link indir seçim senin ister torrent oyun olarak isterseniz de direkt indirin. Ayrıca oyun Max Payne 3 Repack olduğu için crack gerektirmez. Oyunu aşağıdan size uygun olan seçenekten kolayca indirebilirsiniz.

Max Payne 3 PC Gameplay

cCc Dosya Bilgisi cCc
Boyut:16GB
Biçim/Sıkıştırma:Rar
Lisans:Full
Rar Şifresi/Password:www.indirxl.com
cCc İndirme Linkleri cCc
==> İndir(Download)
==> Alternatif 1(Mirror 1)
Torrent:
==> İndir(Download)
==> Alternatif 1(Mirror 1)
Türkçe Yama:
İndir
Alternatif			
Max Payne 3 Full indir + Türkçe Yama
5 (100%) 1 Oy

MrXL

Sitemizden hızlı dosya indirmek için tıklayınız. Linkte ücretsiz premium Leech servisleri, IDM kullanımı, uTorrent kullanımı ve hızlandırması gibi işlemler hakkında bilgi bulunan konumuz mevcuttur. Kısacası internet sitemizden en hızlı şekilde nasıl dosya indireceğinizi öğrenmek için linkteki konumuzu okuyunuz. Bu sadece bizim sitemizden değil her siteden dosya indirirken size yardımcı olacaktır.