Fifa 11 PC indir HD Türkçe Tek Link

Fifa 11 PC indir HD Türkçe Tek Link

Fifa serisinin en unutulmaz oyunlarından olan Fifa 2011 ile sizlerleyiz. Oyun türkçe ve sorunsuz olarak tüm windows sürümlerinde çalışır. Ayrıca Fifa 11 HD grafik kalitesi ile karşınızda. Grafikler ile oynandı ve kalite HD seviyeye getirildi. Bu  sayede oyunu sorunsuz olarak yüksek kalitede oynayabilirsiniz. Açıkçası ben Pes 17 den daha güzel olduğunu düşünenlerdenim 🙂

Fifa 11 ile güzel bir futbol oyunu deneyimi yaşayabilirsiniz. Zaten yeni Fifa oyunlarından değişik olan tek tarafı grafik, mekanik olarak Fifa yıllardır benzer mekanikleri kullanıyor. Tuşlarda da bir problem yok güzelce oyunu oynayabilirsiniz.

Ayrıca Fifa 11 CD Key de indireceğiniz oyunun içindedir crack de ayrıca mevcuttur.

Fifa 11 Gameplay PC

cCc Dosya Bilgisi cCc
Boyut:6gb
Biçim/Sıkıştırma:Rar
Lisans:Full
Rar Şifresi/Password:www.indirxl.com
cCc İndirme Linkleri cCc
==> İndir(Download)
==> Alternatif 1(Mirror 1)
==> Alternatif 2(Mirror 2)
Yazıyı Oyla

MrXL

Sitemizden hızlı dosya indirmek için tıklayınız. Linkte ücretsiz premium Leech servisleri, IDM kullanımı, uTorrent kullanımı ve hızlandırması gibi işlemler hakkında bilgi bulunan konumuz mevcuttur. Kısacası internet sitemizden en hızlı şekilde nasıl dosya indireceğinizi öğrenmek için linkteki konumuzu okuyunuz. Bu sadece bizim sitemizden değil her siteden dosya indirirken size yardımcı olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir