Fabulous Food Truck Game Full indir

Fabulous Food Truck Game Full indir

Aşçılık simülasyon oyunlarına farklı bir bakış açısı getiren oyunda karavanınız ile yemek yapacaksınız ve satmaya çalışacaksınız. Ne kadar güzel yemek yaparsanız o kadar çok müşteriniz olacak ve başarılı olacaksınız.

Oyun Steam mağazasında 10TL olarak satılmakta eğer satın almadan önce oynamak isterseniz buyrun aşağıdan full olarak indirin tabi satın almasanız da olur 😉

Oyun gayet güzel ve hemen hemen her bilgisayarda çalışacak türden. Aşağıdan Fabulous Food Truck crack ile birlikte full olarak indirebilirsiniz.

Fabulous Food Truck Gameplay PC

Fabulous Food Truck oyununu oynamadan önce aşağıdaki bilgisayar oynanış videosunu izleyebilirsiniz ve eğer hoşunuza giderse en aşağıdan tek link olarak indirebilirsiniz.

cCc Dosya Bilgisi cCc
Boyut:42MB
Biçim/Sıkıştırma:Rar
Lisans:Full
Rar Şifresi/Password:www.indirxl.com
cCc İndirme Linkleri cCc
==> İndir(Download)
==> Alternatif 1(Mirror 1)
==> Alternatif 2(Mirror 2)
Fabulous Food Truck Game Full indir
5 (100%) 1 Oy

MrXL

Sitemizden hızlı dosya indirmek için tıklayınız. Linkte ücretsiz premium Leech servisleri, IDM kullanımı, uTorrent kullanımı ve hızlandırması gibi işlemler hakkında bilgi bulunan konumuz mevcuttur. Kısacası internet sitemizden en hızlı şekilde nasıl dosya indireceğinizi öğrenmek için linkteki konumuzu okuyunuz. Bu sadece bizim sitemizden değil her siteden dosya indirirken size yardımcı olacaktır.