Crysis Warhead indir Full Türkçe

Crysis Warhead indir Full Türkçe

Crysis serisi oyunlarından 2.si olan Crysis Warhead ile aksiyon ve savaş kaldığı yerden devam ediyor. Crysis 1 ile başlayan dünyanın içine düştüğü o zor durum Warhead ile devam ediyor.

Barış için tek seçenek var ve o da Savaş! Crysis Warhead savaşın bazen tek seçenek olduğu anların en çıplak örneğidir. Oyunda hayatta kalmak için öldürmek ve savaşmak zorundasınız. Aksiyon ve savaş atmosferinin sürekli hissedildiği oyun bence serinin en güzel oyunlarından.

Crysis Warhead türkçe olarak aşağıdan indirebilirsiniz. Sadece metinler değil aynı zamanda sesler de türkçe yani Crysis Warhead Türkçe dublaj olarak oynayacaksınız. Böylece kendinizi daha çok oyunun içinde hissedeceksiniz. Sizlere tavsiyem eğer başlamadıysanız bir an önce Crysis serisine başlamanız.

Crysis Warhead PC Gameplay 1080P 60FPS

Crysis Warhead oyununu indirmeden önce aşağıdan oynanış videosunu izleyiniz. Çünkü oyun 6 küsür GB haliyle indirip beğenmemek sizi üzecektir. mrXL hiçbir takipçisinin üzülmesini istemez 🙂 Kişisel yorumu yapayım oyuna ; bence Crysis serisi efsane bir seri kesinlikle oynanmalı. Warhead da seriye yakışan bir oyun.

Crysis Warhead Sistem gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows XP – SP2 veya Windows Vista
İşlemci: Intel Pentium 4 2.8 GHz (Windows Vista için 3.2 GHz), Intel Core 2.0 GHz (Windows Vista için 2.2 GHz) / AMD Athlon 2800+ (Windows Vista için 3200+) veya daha iyi bir işlemci
Bellek Miktarı: 1 GB RAM (Windows Vista’da 1.5 GB RAM)
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 6800 GT / ATI Radeon 9800 Pro (Windows Vista’da ATI Radeon X800 Pro) veya daha iyi bir ekran kartı
Ekran Kartı Bellek Miktarı: 256MB
Sabit disk: 15 GB

cCc Dosya Bilgisi cCc
Boyut:7GB
Biçim/Sıkıştırma:Rar
Lisans:Full
Rar Şifresi/Password:www.indirxl.com
cCc İndirme Linkleri cCc
==> İndir(Download)
==> Alternatif 1(Mirror 1)
==> Alternatif 2(Mirror 2)
Crysis Warhead indir Full Türkçe
5 (100%) 1 Oy

MrXL

Sitemizden hızlı dosya indirmek için tıklayınız. Linkte ücretsiz premium Leech servisleri, IDM kullanımı, uTorrent kullanımı ve hızlandırması gibi işlemler hakkında bilgi bulunan konumuz mevcuttur. Kısacası internet sitemizden en hızlı şekilde nasıl dosya indireceğinizi öğrenmek için linkteki konumuzu okuyunuz. Bu sadece bizim sitemizden değil her siteden dosya indirirken size yardımcı olacaktır.