Crysis 1 indir Torrent ve Tek Link Türkçe + Crack

Crysis 1 indir Torrent ve Tek Link Türkçe + Crack

Aksiyon oyunları denince akla gelen ilk oyunlardan olan Crysis serisinin ilk oyunu ile sizlerleyiz. Crysis tek link ve torrentle indirmek için doğru adrestesiniz. Hemen aşağıdan dilerseniz torrent ile indirin dilerseniz de tek link full linkimizi kullanarak oyunu indirebilirsiniz.

NOT: Oyun linkleri ve içeriği 10.01.2017 tarihi itibari ile güncellenmiştir.

Ayrıca bu oyundan sonra Crysis Warhead oynayabilirsiniz. Serinin bir sonraki oyunudur.

Crysis 1 aksiyon oyunlarına teknolojik savaşı muazzam derecede entegre etmeyi başaran ilk oyunlardandır. Oyun boyunca nano giysiniz ile dünya dışı varlıklara karşı büyük bir savaş vereceksiniz. Oyun Crysis severler için kesinlikle tavsiye edebileceğimiz oyundur. Serinin ilk oyunu olan Crysis 1 oynamadan kesinlikle diğer oyunlara geçmeyiniz.

Crysis serisi oyunlarından daha fazla keyif almak için tüm seriyi bitirmenizi öneriyoruz.

Crysis 1 Minimum Sistem Gereksinimleri;
İşlemci: 
Intel Pentium 4 2.8 GHz (Vista/7 için 3.2 GHz), Intel Core 2.0 GHz (Vista/7 için 2.2 GHz), AMD Athlon 2800+ (Vista/7 için 3200+) veya daha üstü
RAM: 1GB (Vista/7 için 1.5 GB)
Ekran kartı: NVIDIA GeForce 6800 GT, ATI Radeon 9800 Pro (Radeon X800 Pro for Vista) or better
VRAM: 256MB of Graphics Memory

Crysis 1 Hikayesi

Yıl 2020 Dünya’ya devasa bir meteor düşüyor. Meteor’un düşmesi haberi her tarafa yayılıyor. İlk önce Kuzey Kore hükümeti meteorun düştüğü adayı abluka altına alıyor ve adanın tüm girişlerini kapatarak meteor ile ilgili çalışmalarını sürdürmeye başlıyor. Çünkü bu meteor’un sıradan bir taş parçası olmaması ve gizemli bir şeylerin olması Kuzey Koreli bilim adamlarını şaşırtıyor. ABD hükümeti de bu meteor’u araştırmak için adaya özel bir tim gönderiyor. Özel tim adaya vardıklarında karşıların da Kuzey Kore ordusunu görünce savaş durumu başlıyor. Ancak meteor’daki gizem gün ışığına çıkıyor ve meteor beklenmedik bir şekilde patlıyor. Tüm ada buz kesiliyor. Bundan sonra Kuzey Koreli ve ABD’li askerler ölüm kalım mücadelesi veriyor. Kurtulmaları için iş birliği yapmalılar. İşte bu şekilde müthiş macera başlıyor.

Crysis 1 Türkçe Oynanış

Ayrıca bir iki birşey söylemek istiyorum Crysis 1 oyunu hakkında, şimdi bu oyun Crytek tarafından çıkarılıyor FarCry da aynı firma tarafından çıkarılıyor ve FarCry ubisofta satılıyor ancak Crysis için Ubisoft sıcak bakmıyor ve EA satın alıyor. Oyun çıkınca ilk DX 10 kullanan oyun olarak çıkıyor ve zamanın en sağlam grafiklerine sahip oyun oluyor. Açıkçası ben Crysis serisi hastasıyım ve proje içinde bir türkün olması ve oyunu türkçe sürmeleri de ayrı bir oynama sebebi. Tavsiye ederim.


cCc DOSYA BİLGİLERİ cCc

Dosya Boyutu: 6.2 GB

Sıkıştırma Yöntemi : RAR

Rar şifresi: www.indirxl.com


cCc İNDİRME LİNKLERİ cCc

İndir (Download)

Alternatif (Mirror 1)(Cloud)

Crysis 1 Torrentle indir

Crysis 1 indir Torrent ve Tek Link Türkçe + Crack
4.2 (84%) 5 Oy

MrXL

Sitemizden hızlı dosya indirmek için tıklayınız. Linkte ücretsiz premium Leech servisleri, IDM kullanımı, uTorrent kullanımı ve hızlandırması gibi işlemler hakkında bilgi bulunan konumuz mevcuttur. Kısacası internet sitemizden en hızlı şekilde nasıl dosya indireceğinizi öğrenmek için linkteki konumuzu okuyunuz. Bu sadece bizim sitemizden değil her siteden dosya indirirken size yardımcı olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir