2017 Yılı En Kaliteli Ücretli ve Ücretsiz Antivirüs Programları

2017-yili-en-kaliteli-ucretli-ve-ucretsiz-antivirus-programlari2017 yılının en kaliteli ücretli ve ücretsiz antivirus programları

Bilgisayar tarihi kadar zararlı programların da tarihi eskidir. Yıllarca güvenlik firmaları kaliteli güvenlik programları yaparak zararlı programlara yani virüslere karşı bilgisayar kullanıcılarını korumayı amaçlarlar. Virüslerin hedefinde kimi zaman kişisel bilgileriniz olur kimi zaman da bilgisayarınızın çalışma sistemi olur. Her ne olursa olsun bu hedef etkilenen direkt olarak siz olursunuz. En kaliteli virüs programları ile ücretli ya da ücretsiz fark etmeden bilgisayarlarınızı korumaya çalışmak sizlere daha güvenli bir bilgisayar deneyimi sunacaktır.

Ücretli ve ücretsiz virüs programları arasında güvenlik konusunda farklar olsa da bazı ücretsiz virüs programları ücretli virüs programlarından çok daha iyi olabiliyor. Sizler için bu konuda 2017 yılının en kaliteli ücretsiz virüs programları ve ücretli virüs programlarını paylaşarak karışık bir liste oluşturuyoruz.

Avast Free Antivirus 2017

avast-free-antivirus-2017-full-indir-turkce-tek-link

Avast firması tarafından yıllarca geliştirilen bu ücretsiz antivirüs programı en güncel ve en güvenilir virüs programları arasına girmeyi başarıyor. Avast Free Antivirus ile bilgisayarlarınızı kötü amaçlı tüm yazılımlardan kolayca koruyabilirsiniz. Program çok basit kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir ve ücretsiz oluşu ile de ön plana çıkmaktadır. Karmaşık bir arayüzden arınmış ve kaliteli bir güvenlik hizmeti sunan Avast Free Antivirüs en azından denemenizi hak etmektedir.

Avast Free Antivirüs indir (Ücretsiz olarak indirebileceğiniz konumuzdur.)

Avira Free Antivirus 2017

avira-free-antivirus-2017-tek-link-turkce-indir

Ücretsiz antivirus programları arasında olan Avira Free Antivirus sizlere çok düşük sistem kaynaklarına karşılık güçlü bir güvenlik sistemi sunuyor. Olabildiğince az kaynak tüketmesine rağmen oldukça başarılı.

Kendine ait bir güvenlik duvarı da sunan Avira Free Antivirus programı sizden Windows defender programını devre dışı bırakmanızı istiyor. Kendi güvenlik duvarı ile daha stabil çalışan Avira bu konuda size zorlamıyor. Dilerseniz Windows defender kullanabilirsiniz ancak tam olarak kalite istiyorsanız kesinlikle kendi güvenlik duvarı ile kullanmalısınız.

Avira Free Antivirus indir

Norton Security 2017

norton-antivirus-22-5-4-24-full-turkce-indir

Yıllardır antivirüs ve güvenlik alanında çalışmaları olan Norton Security ile tam anlamı ile güvendesiniz. Ücretli olan bu antivirüs programındaki en bariz özellik ise şudur; eğer sisteminize bulaşan bir virüsü tamamen temizleyemiyorsalar size paranızı tamamen iade ediyorlar. Açıkçası Norton Security bu iddaası ile satın almaya değer bir antivirüstür. Ancak sitemizden Norton Security 2017 sürümünü ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Norton Security full indir ( ücretsiz)

Kaspersky Total Security 2017

kaspersky-internet-security-2016-full-indir-turkce-katilimsiz

Sunduğu güvenlik ile her zaman en kaliteli antivirus programlarının başında gelen Kaspersky Total Security yıllarca sistemleri yorması ile şikayet edilirdi ancak sunduğu profesyonel güvenlik hizmeti ile kullanılırdı. Son yıllarda bu sorunu yenen firma  Kaspersky Total Security ile düşük sistem kaynağına karşılık yüksek güvenlik hizmeti sunuyor. Özellikle online bankacılık işlemlerinizde sizlere ekstra güvenlik önlemleri sunuyor. Ücretli olan bu program sitemizden ücretsiz ve full olarak indirebilirsiniz.

Kaspersky Total Security full tam sürüm indir

BitDefender Antivirus 2017 Programı

bitdefender-total-security-multi-device-2017-full-tam-surum-indir

En eski antivirus yazılımlarından olan ve son yıllarda cloud yani bulut tabanlı sisteme geçiş yapan BitDefender antivirus ile artık fazla sistem kaynağı kullanımı tarih oluyor ve BitDefender antivirus sistemleriniz için ideal bir antivirus programı oluyor.

BitDefender antivirus programının en güzel özelliklerinden birisi de daha önce taratıp güvenli onayı verdiği dosyaları işaretleyerek bir sonraki taramada eğer dosya yapısında değişim yoksa o dosyayı atlayarak taramada size zaman kazandırıyor.

BitDefender programını internet sitelerinden satın alabileceğiniz gibi aşağıdaki konumuzdan da full sürüm olarak indirebilirsiniz.

BitDefender Antivirus Full indir

AVG Antivirus 2017

avg-antivirus-pro-2016-full-turkce-tek-link

Küçük boyutlu antivirus programlarından olan AVG antivirus 2017 yılında da bizlerle. Boyutu küçük olmasına rağmen yaptıkları ile göz doldurmaya devam etmektedir. Zaten yıllarca eski yeni tüm bilgisayar kullanıcıları tarafından da tercih edilmektedir.

AVG antivirus ile virus temizliği yapabileceğiniz gibi bir dosyayı geri dönüşümü imkansız olmak üzere de silebilirsiniz. Yani HDD üzerinden tamamen slime işlemi yapabilirsiniz.

AVG antivirus 2017 full sürümü için aşağıdaki konumuzu kullanabilirsiniz.

AVG Antivirüs 2017 full indir.

Yazıyı Oyla

MrXL

Sitemizden hızlı dosya indirmek için tıklayınız. Linkte ücretsiz premium Leech servisleri, IDM kullanımı, uTorrent kullanımı ve hızlandırması gibi işlemler hakkında bilgi bulunan konumuz mevcuttur. Kısacası internet sitemizden en hızlı şekilde nasıl dosya indireceğinizi öğrenmek için linkteki konumuzu okuyunuz. Bu sadece bizim sitemizden değil her siteden dosya indirirken size yardımcı olacaktır.